Телеведуча Аделіна Снігир завітала на благодійний вечір 

7 лютого 2022 року в HYATT REGENCY KIEV було зібрано 235 тисяч гривень на порятунок життя маленької дівчинки Мар’яночки під час аукціону благодійного вечора «ВРЯТУЙ ДИТЯЧЕ ЖИТТЯ»

Благодійний вечір «ВРЯТУЙ ДИТЯЧЕ ЖИТТЯ»  організований під егідою Президента International Medical Platform, кандидата медичних наук, Президента благодійного фонду «ДОПОМОГИ ОНКОХВОРИМ ДІТЯМ» Валентини Маркевич.

Місією івенту стало прагнення організаторів зміцнити віру в допомогу та підтримку усім онкохворим дітям країни, дати їм віру і надію . Прибрати відчуття беззахисності перед жорстокими обставинами, які постали перед ними в такому малому віці. Головною ціллю заходу було зібрати кошти на лікування маленької СОКОЛОВСЬКОЇ МАР’ЯНИ за кордоном, якій усього 1 рік 3 місяці.

На благодійному вечорі було проведено аукціон та продано усі 11 заявлених лотів від партнерів вечора і зібрані 235 000 грн вже переведені на лікування Мар’яночки в Німеччину.

Подію підтримали зірки українського шоу бізнесу: ведучий Андрій Джеджула, ведуча Марися Горобець, співачки СолоХа, ALYOSHA. 

Генеральним партнером події став HYATT REGENCY KIEV.